Tip: VALENTÝNské kytice - Prozkoumejte nabídku, rozvoz po celé ČR!

Dárek k Valentýnu - modré růže z lásky

Dárek nejen k Valentýnu

Blíží se den sv. Valentýna a rádi byste věnovali své drahé polovičce vhodný dárek ke svátku zamilovaných? A co jí poslat krásnou kytici modrých růží – na takový originální dárek se přece jen tak nezapomíná!

Modré růže jsou krásným dárkem pro každou ženu a to nejen ke svátku zamilovaných.

Kytice jsou vázané buď jen z modrých růží samotných nebo také v kombinaci s jinými barevnými odstíny jak si můžete prohlédnout v našem e-shopu. Růže se vázají do různého počtu květů v kytici, tradičně od tří kusů až po kytice 100 růží nebo i více.

Ideální dárek - kytice modrých a bílých růžíKrásný dárek pro ženu - dárek k ValentýnuKrásná kombinace modrých a žlutých růží - bezva dárek

Rozvoz kytic modrých růží po celé ČR

Kytice modrých růží rozesíláme nejen na Valentýna po celé České republice, standardní cena rozvozu je 95 Kč, pokud kytice dosáhne většího množství růží, rozvoz máte zdarma. U nás není problém objednat kytici o počtu 20, 30, 50 nebo i více než 100 růží.

Objednat růžena Florea.cz

Kdo kytice modrých růží rozváží?

Řezané růže a další květiny rozvážíme vlastními speciálními chladícími vozy, které vám zaručí perfektní kvalitu květin. Růže pocházejí přímo z květinové burzy v Holandsku odkud je dvakrát týdně dovážíme – nepřebalujeme je v žádném květinářství a vy tak máte 100% jistotu toho, že obdarovanému dodáme jen prvotřídní kvalitu! Více o rozvozech květin >

Prověřený eshop na prodej růží

Nakupujte kytice růží v prověřeném eshopu Florea, který má tisíce spokojených zákazníků. Nejsme malé květinářství, týdně rozvezeme desetitisíce květin. Přesvědčte se sami.

Objednat růžena Florea.cz

Spokojení zákazníci


Modré růžeKrásné modré růžeRozvoz květin - modré růže

→ Rozvoz růží a řezaných květin po celé ČR za 95 Kč. Zobrazit nabídku →